Co wspierasz, robiąc zakupy tutaj?

Zamykamy Rzeźnie, Tworzymy Azyle!

 Czym jest ten nietypowy sklep z wegańskimi i naturalnymi kosmetykami i dlaczego powstał?

Cześć! Dziękuję Ci, że tu jesteś! :-) <3

 

Nazywam się Tina Jurek. Od 2021 roku zaczęłam sama i zupełnie non profit tworzyć Azyl dla zwierząt im. Prosiaczka Chrumka

Na początku 2023 uznałam prawdę: sama osiągnęłam już swój limit.

Dlatego od roku 2023 działam w nowym paradygmacie: Sami możemy tak niewiele, razem możemy wszystko!

Zmieniłam wiele, między innymi otworzyłam sklep z wegańskimi kosmetykami, a także innymi etycznymi i zdrowymi produktami, aby utrzymać zwierzęta i móc dalej rozwijać Azyl. 

Wokół mnie zaczęła się zbierać ekipa mega pozytywnych ludzi, którym przyświeca ta sama idea.

Dołącz do nas! Kupując właśnie tutaj, nie tylko robisz zakupy, ale jesteś bohaterem, który tworzy ten świat lepszym. 

Zajrzyj też na Nowyazyl.pl :) 

 

Produkty, które czekają na Ciebie w tym sklepie, nie tylko czerpią z natury, ale także są naturze przyjazne! 

Wszystkie produkty są wegańskie, a marki kosmetyczne cruelty free potwierdzone przez Stowarzyszenie Kosmetyki Bez Okrucieństwa.

Znajdziesz tu mnóstwo cudownych produktów zdrowych i zarazem ekologicznych: kosmetyki naturalne i wegańskiekosmetyki zero wastewyroby ekologiczne, a także suplementy naturalne, mech irlandzki i inne produkty eko i bio

 

 

Dlaczego LovePigs? Ponieważ ten sklep powstał z miłości do świń

 

Sześć lat temu uratowałam z hodowli pierwszą świnię. Ważący 400 kg Chrumek stał się moim nieodłącznym towarzyszem życia i przyjacielem. Od tamtej pory wiedziałam, że misja uratowania większej ilości zwierząt, a przy tym edukacja prowegańska i proekologiczna, jak również edukacja wspierająca rozwój osobisty każdego jest moją drogą.  

W tej chwili w Azylu mam pod swoją opieką 14 zwierząt czterech różnych gatunków. Tworzę treści edukacyjne w internecie, warsztaty na żywo. Przyjeżdżają do mnie ludzie, którzy wracają z innym nastawieniem do życia i zwierząt. 

 

Ty również możesz być częścią tej misji. <3

Robiąc tu zakupy, szerząc informację o tym miejscu, lajkując sklep Lovepigs.pl na Facebooku realnie tworzysz ze mną lepszy świat dla ludzi oraz zwierząt. 

Razem możemy stworzyć więcej domów dla potrzebujących zwierząt. Razem możemy tworzyć warsztaty, materiały edukacyjne i miejsca na portalach społecznościowych, które edukują na temat ekologii, zero waste, kosmetyków bez okrucieństwa, weganizmu, szeroko rozumianym rozwoju osobistym. Jeśli chcesz, to zajrzyj na moje kanały: Agroweganistyka na Tiktoku (wkrótce rusza YT i inne). 

 

Zanim pójdziesz dalej, podzielę się z Tobą ciekawostką, że świnie to najcudowniejsze istoty jakie dane mi było poznać w całym dotychczasowym życiu. Niezwykle inteligentne, wrażliwe i wyjątkowe. Wejdź na stronę Azylu i sprawdź. :-) 

Wraz z azylem kreuję również projekty wspierające rozwój osobisty dla ludzi, wierząc, że świat ten może być lepszym miejscem dla każdego z nas. 

 

Last but not least:

Wszystko, co znajdziesz w tym sklepie, jest wegańskie. 

Wszystkie kosmetyki są cruelty free potwierdzone przez Stowarzyszenie Kosmetyki Bez Okrucieństwa.

Mam dla Ciebie mnóstwo szałowych produktów: naturalnychzero waste albo less waste, eko, raw i vegan

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl