Dlaczego jesteś bohaterem, robiąc zakupy tutaj?

Czym jest ten nietypowy sklep z wegańskimi i naturalnymi kosmetykami i dlaczego powstał?

Cześć! Dziękuję Ci, że tu jesteś! :-) <3
 

Nazywam się Tina Jurek. Od 2021 roku zaczęłam sama i zupełnie non profit tworzyć Azyl dla zwierząt im. Prosiaczka Chrumka

Wolne i szczęśliwe świnki, świnia zaprzyjaźniona z człowiekiem

Na początku 2023 uznałam prawdę: sama osiągnęłam już swój limit.

Dlatego od roku 2023 działam w nowym paradygmacie: Sami możemy tak niewiele, razem możemy wszystko!

Zmieniłam wiele, między innymi otworzyłam sklep z wegańskimi kosmetykami, a także innymi etycznymi i zdrowymi produktami, aby utrzymać zwierzęta i móc dalej rozwijać Azyl. 

Wokół mnie zaczęła się zbierać ekipa mega pozytywnych ludzi, którym przyświeca ta sama idea. Zobacz więcej na stronie Azylu. :) 

Dołącz do nas! Kupując właśnie tutaj, nie tylko robisz zakupy, ale jesteś bohaterem, który tworzy ten świat lepszym miejscem dla ludzi i zwierząt. 

Wegańskie kosmetyki, wegańskie serum do twarzy, wegańskie kosmetyki naturalne

Produkty, które czekają na Ciebie w tym sklepie, nie tylko czerpią z natury, ale także są naturze przyjazne! 

Wszystkie produkty są wegańskie, a marki kosmetyczne cruelty free potwierdzone przez Stowarzyszenie Kosmetyki Bez Okrucieństwa.

Znajdziesz tu mnóstwo cudownych produktów zdrowych i zarazem ekologicznych: kosmetyki naturalne i wegańskiekosmetyki zero wastewyroby ekologiczne, a także suplementy naturalne, mech irlandzki i inne produkty eko i bio

 Mała świnka, Prosiaczek Chrumek, Chrum jako prosiaczek, świnka biegnąca za człowiekiem, wolna świnka, szczęśliwa świnka, go vegan

Dlaczego LovePigs? Ponieważ ten sklep powstał z miłości do świń

Sześć lat temu uratowałam z hodowli pierwszą świnię. Początkowo mały prosiaczek, a wkrótce ważący 400 kg Chrumcio stał się moim nieodłącznym towarzyszem życia i przyjacielem. Od tamtej pory wiedziałam, że misja uratowania większej ilości świń, a przy tym edukacja prowegańska i proekologiczna, jak również edukacja wspierająca rozwój osobisty każdego jest moją drogą.  

Prosiaczek Chrumek, uratowana świnia, wolna świnia, weganizm ma sens

 

W tej chwili w Azylu mam pod swoją opieką 15 zwierząt czterech różnych gatunków. Tworzę treści edukacyjne w internecie, warsztaty na żywo. Przyjeżdżają do mnie ludzie, którzy wracają z innym nastawieniem do życia i zwierząt. 

weganizujemy, warsztaty prowegańskie, świadomość na temat weganizmu, przyszłość jest wegańska

Ty również możesz być częścią tej misji. <3

Robiąc tu zakupy, szerząc informację o tym miejscu, lajkując sklep Lovepigs.pl na Facebooku realnie tworzysz ze mną lepszy świat dla ludzi oraz zwierząt. 

Razem możemy stworzyć więcej domów dla potrzebujących zwierząt. Razem możemy tworzyć warsztaty, materiały edukacyjne i miejsca na portalach społecznościowych, które edukują na temat ekologii, zero waste, kosmetyków bez okrucieństwa, weganizmu, szeroko rozumianego rozwoju osobistego

 

Dlaczego świnie skradły moje serce i Twoje też mogą?  

Zanim pójdziesz dalej, podzielę się z Tobą ciekawostką, że świnie to najcudowniejsze istoty jakie dane mi było poznać w całym dotychczasowym życiu. Niezwykle inteligentne, wrażliwe i wyjątkowe. Wejdź na stronę Azylu i poczytaj o nich na Blogu, i przekonaj się! :-) 

Wraz z azylem kreuję również projekty wspierające rozwój osobisty dla ludzi, wierząc, że świat ten może być lepszym miejscem dla każdego z nas. 

 Szczęśliwa świnka, Azyl dla zwierząt, prosiaczek, wolna świnka, przyszłość jest wegańska

Last but not least:

Wszystko, co znajdziesz w tym sklepie, jest wegańskie. 

Wszystkie kosmetyki są cruelty free potwierdzone przez Stowarzyszenie Kosmetyki Bez Okrucieństwa.

Mam dla Ciebie mnóstwo szałowych produktów: naturalnychzero waste albo less waste, eko, raw i vegan

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl